Zleceniodawca: Projekty tworzone na potrzeby serwisu PodZastawOnline.pl oferującego prywatne pożyczki pod zastaw. Firma działa na terenie całego kraju, a swoje oddziały stacjonarne posiada w największych miastach Polski (m.in. Gdańsk, Gdynia, Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice). Analiza: Kolejne zlecenie z zakresu usług finansowych. Jak już wspominałem we wcześniejszym projekcie konkurencja na tej […]
Zleceniodawca: Projekty tworzone na potrzeby serwisu PodZastawOnline.pl oferującego prywatne pożyczki pod zastaw. Firma działa na terenie całego kraju, a swoje oddziały stacjonarne posiada w największych miastach Polski (m.in. Gdańsk, Gdynia, Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice). Analiza: Kolejne zlecenie z zakresu usług finansowych. Jak już wspominałem we wcześniejszym projekcie konkurencja na tej […]
Zleceniodawca:

Projekty tworzone na potrzeby serwisu PodZastawOnline.pl oferującego prywatne pożyczki pod zastaw. Firma działa na terenie całego kraju, a swoje oddziały stacjonarne posiada w największych miastach Polski (m.in. Gdańsk, Gdynia, Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice).

Analiza:

Kolejne zlecenie z zakresu usług finansowych. Jak już wspominałem we wcześniejszym projekcie konkurencja na tej płaszczyźnie usługowej wymagała od nas stworzenia projektu innego od wszystkich, który w jakiś sposób by się wyróżniał. Pierwszym krokiem było stworzenie odpowiedniej grafiki. W większości przypadków grafika, która zostaje używana do tego typu ogłoszeń jest krótko mówiąc mdła, tworzona “na jedno kopyto” . My postanowiliśmy postawić na projekt nieco inny od wszystkich, a działania publikacyjne pokażą czy takie rozwiązanie będzie miało wpływ na ewentualny odzew. Naszym zdaniem, zdecydowanie! Jeżeli chodzi o samą treść merytoryczną to skorzystaliśmy ze stałego, sprawdzonego sposobu, bazując na bezpośrednich pytaniach do potencjalnego zainteresowanego. Z doświadczenia wiemy, że takie zabiegi korzystnie wpływają na rezultaty kampanii. Warto wspomnieć, że na potrzeby zlecenia tworzyliśmy dwa, oddzielne projekty. Z efektem końcowym mogą Państwo zapoznać się poniżej.

Efekt końcowy:

I. Planujesz zakup nowego auta? Brakuje Ci gotówki na wymarzone wakacje? Potrzebujesz szybkiego kredytu gotówkowego na refinansowanie dotychczasowych należności? Nie posiadasz zdolności kredytowej? Jeżeli odpowiedź na którekolwiek z pytań zabrzmiała TAK to zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisu PodZastawOnline.pl

W dzisiejszych czasach wielu Polaków zmaga się z problemami finansowymi. Biorąc pod uwagę sytuację w naszym Kraju, większość banków niechętnie przyznaje kredyty gotówkowe przeciętnym obywatelom. W takich chwilach automatycznie zaczynamy szukać źródeł finansowych w innych miejscach. Różne życiowe sytuacje często nie dają nam żadnego wyboru i zmuszają nas do uzyskania środków finansowych za wszelką cenę. Nasza oferta obejmuje pożyczki pod zastaw nieruchomości (mieszkanie, dom, działka, nieruchomości komercyjne) czy samochodu.

Nie bierzemy pod uwagę:
– bazy BIK, BIG, KRD, BR,
– sytuacji i zdolności finansowej.

Jeżeli spotkałeś się z odmową banku związaną z kwestią przyznania kredytu to skontaktuj się z nami. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta i dostosowanie warunków kredytowych do jego potrzeb.

II. Nękają Cię odmowy banków związane z udzieleniem pożyczki? Potrzebujesz pożyczki lub kredytu bez konieczności sprawdzania w BIK? Zobowiązania przekraczają Twój dochód? Twoja historia w BIK jest negatywna? Nie posiadasz zdolności na kolejny kredyt?

PodZastawOnline.pl oferuje prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości czy auta. Podczas przydzielania ewentualnej pożyczki nie bierzemy pod uwagę bazy BIK, BIG, KRD czy BR. Nie sprawdzamy również sytuacji i zdolności finansowej.

Jeżeli potrzebujesz gotówki to skontaktuj się z nami. Postaramy się przygotować dla Ciebie jak najlepsze warunki dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Autor

avatar

Karol Sobczak - Copywriter & Product Manager. Bierze czynny udział w tworzeniu projektów reklamowych, starając się by każdy z nich był jak najlepiej dopasowany do potrzeb Klienta zarówno indywidualnego, jak i biznesowego. Głównie nastawiony na dział nieruchomości.

  • Tomek

    Bardzo ładnie zobrazowany projekt.